İstanbul Su Kaçağı Tespiti

İstanbul genelinde mobil hizmet veren servis araçlarımızla, Termal kamera ile Görüntülü ve Cihazla kırmadan Su Kaçak Bulma Tespit ve tamirin de siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet vermekteyiz. Alt katınıza damlayan su, yada üst kattan sizin evinize damlayan su, duvar ve tavan rutubetin de profesyonel çözümler sunmaktayız. Su kaçağı bulma termal kamera ve cihazları ile İstanbul Su Kaçak Bulma servisimiz su kaçak ve sızıntılarını kırmadan sorunsuzca tespit ederek onarımını sağlamaktayız. Ankara ili ve ilçelerine hizmet vermekte olan İstanbul Su Kaçak Bulma Servisimiz siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakındayız. İstanbul Su Kaçak Bulan Firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Meydana gelir?

Su Kaçakları, Temiz su tesisatından , Pis su tesisatından yada Derz ve Fayans arasında oluşan çatlaktan olmak üzere üç kısımda incelenebilir.

1- Temiz sıcak soğuk su şebekesi su kaçağı

Temiz su kaçağı pprc boru diye bilinen plastik boruların kaynak hatası fabrikasyon hatalar gibi sebeplerden kaynaklı maruz kaldığı sürekli basınçtan dolayı zaman içerisinde delinme meydana gelmektedir.  Yada eskimiş demir borularda oluşan pas ve kireçlemeler sonucu tahrib olması sebebi ile yine delinme sonucu olaşan su kaçakları temiz su kaçaklarıdır.

2- Pis su hattı Pimaş boru su kaçağı

Pis su kaçağı ev yada işyerlerinde bulunan lavabo banyo tuvalet gibi atık suları şehir etık su hattına taşıyan pimaş borularda bina oturması sonucu çökme sebebi ile conta hatası sebebi ile su kaçakları meydana gelebilmektedir. İstanbul su kaçak tespit servisimiz siz değerli müşterilerimize bu konularda profesyonel hizmetler sunmaktadır.

3- Fayans Derz dolgu araları ve sıva hatası su kaçakları

Diğer bir su kaçağı sebebi ise fayans arasında bulunan derz dolguların çatlama yada temizlik için kullanılan kireç çözücü kimyasalların vermiş olduğu tahribat sebebi ile su yalıtkanlığını kaybetmektedir bu sebeple de su kaçakları oluşmaktadır. Bu şekilde ki su kaçakları genelde alt kata damlama yapmadan rutubet şeklinde duvar ve tavanlarda nemlenme yaparak kendini göstermektedir.

Banyo dan su damlıyor, su kaçağı var, ne yapmalıyım?

Su Kaçakları ıslak zemin olan banyolar da daha sık görülmektedir. Klozet altından, süzgeçlerden, fayans aralarından sızan sular alt kata su kaçağı olarak inmektedir. Bu gibi su kaçaklarının tespiti için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Cadde su tesisatı  İstanbul Su Kaçak Bulma Servisi ile sizlere fayanslarınızı kırmadan su kaçak bulma cihazı ile hizmet vermektedir.

Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma İstanbul

Tavanda su kaçağı var, Duvardan su sızıyor ne yapmalıyım ?

Tavan da oluşan su kaçağı genelde bir üst katın pis ya da temiz su tesisatından yada fayans aralarından sızan su kaçaklarından kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda İstanbul Su Kaçak Bulma Servisimizin Görüntülü Su Kaçak Tespiti yapa bilen ekiplerimiz den  profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir